Domů » Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

KANDIDÁTNÍ LISTINA

pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 8. a 9. října 2021

Otevřeme Česko normálnímu životu

Název politického hnutí 

Volební kraj: Jihomoravský kraj

Kandidáti: 

Poř. č.Jméno a příjmeníPohlaví. Věk. PovoláníObecNázev politického hnutí
1.Jiří Hanušmuž42 let podnikatelBřeclavOtevřeme Česko normálnímu životu
2.Lukáš Němecmuž37 letpodnikatelBrnobez politické příslušnost
3.Aleš Knitlmuž54 letředitel moštárnyPopovicebez politické příslušnost
4.Ing. Vladimír Pelcmuž41 letekonom a finanční ředitelBrnoOtevřeme Česko normálnímu životu
5.Kateřina Hanušovážena37 letmajitelka Katy Kafé, BřeclavBřeclavOtevřeme Česko normálnímu životu
6.Jana Vašíčkovážena57 letpodnikatelkaBrnobez politické příslušnost
7.Kateřina Šanderovážena46 letpodnikatelkaMoravský Žižkovbez politické příslušnost
8.Radek Zbožínekmuž44 letživnostníkBrnobez politické příslušnost
9.Dušan Popovskýmuž45 letřidičPodivínbez politické příslušnost
10.Miroslava Petruchovážena49 letpoštovní doručovatelkaPodivínbez politické příslušnost
11.Michal Perneckýmuž43 letIT kvalitaBřeclavbez politické příslušnost
12.René Čemanmuž32 letinstalatérDolní Dunajovicebez politické příslušnost
13.Pavla Čemanovážena 39 letosvčKosticebez politické příslušnost
14.Petra Slunskážena34 letpokojskáBřeclavbez politické příslušnost
15.Eva Perneckážena36 letSociální pracovníkČeská Lípabez politické příslušnost
16.Denisa Hrčířovážena39 letservírkaBřeclavbez politické příslušnost
17.Barbora Mikuličovážena41 letsanitářkaBřeclavbez politické příslušnost
18.Taťána Buťovážena67 letdůchodceBřeclavbez politické příslušnost
19.Josef Bobokmuž37 letIT technikBřeclavbez politické příslušnost
20.Alena Černážena74 letDůchodceBřeclavbez politické příslušnost
21.Zdeněk Prchalmuž42 letskladníkHodonínbez politické příslušnost
22.Radoslav Hloušekmuž49 letpodnikatelBrnobez politické příslušnost
23.Josef Blaštíkmuž52 letživnostníkBrnobez politické příslušnost
24.Jiří Janečekmuž66 letřidičJílové u Prahybez politické příslušnost
25.Lenka Urbanovážena57 letosvčCerhenicebez politické příslušnost
26.Hana Tesařovážena53 letúčetníBrnobez politické příslušnost
27.Milan Pohlmuž55 letautorizovaný technik
pro pozemní stavby
Brnobez politické příslušnost
28.Jakub Fábermuž34 letpodnikatelÚstí nad Labembez politické příslušnost
29.Ludvík Rautenkranzmuž47 letpodnikatelBrnobez politické příslušnost
30.Stanislav Pavlamuž64 letpokladníkČečkovicebez politické příslušnost
31.Josef Knotekmuž33 letpodnikatelBrnobez politické příslušnost
32.Michal Vaněkmuž35 letmanažerBrnobez politické příslušnost
33.Robert Klonmuž48 letpodnikatelBrnobez politické příslušnost
34.Zbyněk Šanderamuž57 letstavbyvedoucíBřeclavbez politické příslušnost